phone icon viber icon whatsapp icon +38(067)316-97-50 phone icon+38(099)155-00-58 skype icon maria.maria24001 email icon mariamtravel1@gmail.com instagram icon kievtours_withguide

    

Православні Святині Києва

Православні Святині Києва

Київ - не просто одне з найкрасивіших міст світу, але й центр духовного тяжіння всіх християн. Завдяки численним церквам, соборам і монастирям, Київ й справді унікальний, це місце релігійного паломництва, яке варто відвідати хоча б раз у житті...

Ніч в Києві

Ніч в Києві

Коли на місто сходить ніч, його вигляд змінюється. У світлі вечірніх вогнів Ви побачите Київ зовсім іншим — загадковим, захоплюючим, романтичним... Київ полонить Вас своєю нічною красою, вкутуючи своїм шармом і несучи в світ мрій...

Київ Романтичний

Київ Романтичний

Ця екскурсія присвячена найпрекраснішому і найсильнішому почуттю на Землі — коханню! Щастя і страждання, радість і біль, зустрічі і розлуки... Ви дізнаєтеся про найцікавіші й найзворушливіші історії кохання, вигадані та реальні, про той невідомий Київ, який надійно зберігає любовні таємниці своїх мешканців!

Поділ Неймовірний (з відвідуванням Андріївського Узвозу)

Поділ Неймовірний (з відвідуванням Андріївського Узвозу)

Майже в будь-якому місті земної кулі є унікальні, неповторні куточки, що прославили саме місто на весь світ... Не став винятком і Київ. Поділ — це серце старого Києва, його істинне обличчя, непоказне, а тому справжнє і прекрасне. Запрошую Вас познайомитися з визначними пам'ятками Подолу, помилуватися його неймовірною красою і почути реальні історії!

Пирогово: Україна як вона є

Пирогово: Україна як вона є

Аби краще пізнати історію і культурні традиції України та її мешканців, вирушайте в "Пирогово" — музей народної архітектури й побуту під відкритим небом! У цьому колоритному місці представлена майже вся Україна як вона є: з її безкрайніми просторами, стародавніми звичаями та щирими людьми...

Пирогово та Мамаєва Слобода: подорож до витоків

Пирогово та Мамаєва Слобода: подорож до витоків

Ця екскурсія подарує найнезабутніші враження! Ще б пак! Адже Ви зможете здійснити вельми незвичайну подорож у минуле: познайомитесь зі звичаями та віруваннями славних українських козаків, а також з життям простих українців в селах в період з кінця XVI до початку XX ст.

Київ Єврейський

Київ Єврейський

Ця екскурсія — відомими єврейськими місцями Києва. Для тих, хто жваво цікавиться історичною та культурною спадщиною еврейського народу на території Києва зокрема і всієї України в цілому!

Київ Радянський

Київ Радянський

Це екскурсія про Київ радянського періоду. Про факти і домисли, про події та їхні наслідки, про людей та їхні долі, про ту епоху, що не минула безслідно... Повірте, буде дуже цікаво!

Київ Спортивний

Київ Спортивний

Київ — місто незабутніх спортивних традицій, талановитих спортсменів і видатних спортивних досягнень! Це місто тих, хто завжди молодий душею, бадьорий духом і сповнений спортивного азарту!