phone icon viber icon whatsapp icon +38(067)316-97-50 phone icon+38(099)155-00-58 skype icon maria.maria24001 email icon mariamtravel1@gmail.com instagram icon kievtours_withguide

    

Чарівний Київ

Чарівний Київ

Якщо Ви вперше в Києві (а може, бували тут вже не раз), у Вас обмаль часу, але Ви неодмінно хотіли б побачити наше місто, я із задоволенням запрошую на захоплюючу оглядову екскурсію з професійним гідом-перекладачем!

Київ - Древній і Вічно Юний

Київ - Древній і Вічно Юний

Я пропоную Вам прекрасну можливість відправитися в подорож по древньому і вічно юному місту Києву. Ви зможете зануритися в його славне минуле і оціните належним чином пишність і велич нашої столиці. Ви побачите старовинні храми, архітектурні пам'ятки X-XIX століть, а також сучасний Київ у всій його красі.

Оглядова екскурсія по Києву і Києво-Печерська Лавра

Оглядова екскурсія по Києву і Києво-Печерська Лавра

Заснований на святих пагорбах, Київ неодмінно приваблює своєю красою, вишуканістю, мальовничими краєвидами і химерною архітектурою мільйони туристів щорічно.

Оглядова екскурсія по Києву з відвідуванням Святої Софії

Оглядова екскурсія по Києву з відвідуванням Святої Софії

Київ — столиця і найбільше місто України, місто-герой. Його коріння походить із сивої давнини, а історія налічує більше 1500 років. За свої 15 століть Київ пройшов величезний шлях, від городища слов'янського племені полян до розвинутого адміністративного, промислового, культурного та наукового центру, сучасного мегаполіса зі своїм неповторним стилем життя.

Православні Святині Києва

Православні Святині Києва

Київ - не просто одне з найкрасивіших міст світу, але й центр духовного тяжіння всіх християн. Завдяки численним церквам, соборам і монастирям, Київ й справді унікальний, це місце релігійного паломництва, яке варто відвідати хоча б раз у житті...

Ніч в Києві

Ніч в Києві

Коли на місто сходить ніч, його вигляд змінюється. У світлі вечірніх вогнів Ви побачите Київ зовсім іншим — загадковим, захоплюючим, романтичним... Київ полонить Вас своєю нічною красою, вкутуючи своїм шармом і несучи в світ мрій...

Київ Романтичний

Київ Романтичний

Ця екскурсія присвячена найпрекраснішому і найсильнішому почуттю на Землі — коханню! Щастя і страждання, радість і біль, зустрічі і розлуки... Ви дізнаєтеся про найцікавіші й найзворушливіші історії кохання, вигадані та реальні, про той невідомий Київ, який надійно зберігає любовні таємниці своїх мешканців!

Поділ Неймовірний (з відвідуванням Андріївського Узвозу)

Поділ Неймовірний (з відвідуванням Андріївського Узвозу)

Майже в будь-якому місті земної кулі є унікальні, неповторні куточки, що прославили саме місто на весь світ... Не став винятком і Київ. Поділ — це серце старого Києва, його істинне обличчя, непоказне, а тому справжнє і прекрасне. Запрошую Вас познайомитися з визначними пам'ятками Подолу, помилуватися його неймовірною красою і почути реальні історії!

Пирогово: Україна як вона є

Пирогово: Україна як вона є

Аби краще пізнати історію і культурні традиції України та її мешканців, вирушайте в "Пирогово" — музей народної архітектури й побуту під відкритим небом! У цьому колоритному місці представлена майже вся Україна як вона є: з її безкрайніми просторами, стародавніми звичаями та щирими людьми...

Пирогово та Мамаєва Слобода: подорож до витоків

Пирогово та Мамаєва Слобода: подорож до витоків

Ця екскурсія подарує найнезабутніші враження! Ще б пак! Адже Ви зможете здійснити вельми незвичайну подорож у минуле: познайомитесь зі звичаями та віруваннями славних українських козаків, а також з життям простих українців в селах в період з кінця XVI до початку XX ст.

Київ Єврейський

Київ Єврейський

Ця екскурсія — відомими єврейськими місцями Києва. Для тих, хто жваво цікавиться історичною та культурною спадщиною еврейського народу на території Києва зокрема і всієї України в цілому!

Київ Радянський

Київ Радянський

Це екскурсія про Київ радянського періоду. Про факти і домисли, про події та їхні наслідки, про людей та їхні долі, про ту епоху, що не минула безслідно... Повірте, буде дуже цікаво!

Київ Спортивний

Київ Спортивний

Київ — місто незабутніх спортивних традицій, талановитих спортсменів і видатних спортивних досягнень! Це місто тих, хто завжди молодий душею, бадьорий духом і сповнений спортивного азарту!