phone icon viber icon whatsapp icon +38(067)316-97-50 phone icon+38(099)155-00-58 skype icon maria.maria24001 email icon mariamtravel1@gmail.com instagram icon kievtours_withguide

    

Чарівний Київ

Чарівний Київ

Якщо Ви вперше в Києві (а може, бували тут вже не раз), у Вас обмаль часу, але Ви неодмінно хотіли б побачити наше місто, я із задоволенням запрошую на захоплюючу оглядову екскурсію з професійним гідом-перекладачем!

Київ - Древній і Вічно Юний

Київ - Древній і Вічно Юний

Я пропоную Вам прекрасну можливість відправитися в подорож по древньому і вічно юному місту Києву. Ви зможете зануритися в його славне минуле і оціните належним чином пишність і велич нашої столиці. Ви побачите старовинні храми, архітектурні пам'ятки X-XIX століть, а також сучасний Київ у всій його красі.

Оглядова екскурсія по Києву і Києво-Печерська Лавра

Оглядова екскурсія по Києву і Києво-Печерська Лавра

Заснований на святих пагорбах, Київ неодмінно приваблює своєю красою, вишуканістю, мальовничими краєвидами і химерною архітектурою мільйони туристів щорічно.

Оглядова екскурсія по Києву з відвідуванням Святої Софії

Оглядова екскурсія по Києву з відвідуванням Святої Софії

Київ — столиця і найбільше місто України, місто-герой. Його коріння походить із сивої давнини, а історія налічує більше 1500 років. За свої 15 століть Київ пройшов величезний шлях, від городища слов'янського племені полян до розвинутого адміністративного, промислового, культурного та наукового центру, сучасного мегаполіса зі своїм неповторним стилем життя.